«Τεχνικές χαλάρωσης για τη πρόληψη και τον έλεγχο του stress»

Θέμα «Τεχνικές χαλάρωσης για τη πρόληψη και τον έλεγχο του stress»
Στα πλαίσια αυτού του προγράμματος πραγματοποιήθηκε ένα ενδιαφέρον βιωματικό σεμινάριο για την εφαρμογή τεχνικών χαλάρωσης με σκοπό την πρόληψη και τον έλεγχο του stress, τη Δευτέρα 11/3 στους μαθητές/τριες της Α και Β τάξης και την Τετάρτη 13/3 στη Γ τάξη. Η εν λόγω πρωτοβουλία απέσπασε θετικά σχόλια και ενθουσιώδεις ανταποκρίσεις από τους συμμετέχοντες μαθητές. Εκφράζουμε τις ειλικρινείς μας ευχαριστίες προς την κ. Αναστασία Κουσίδου και κ. Κανακάρη Δήμητρα , νοσηλεύτριες του Κέντρου Υγείας Σερρών.

Uv1QDxzi

jA74PyR5