Η ΣΧΟΛΙΚΗ-ΔΑΝΕΙΣΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!

Την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024 στο πλαίσιο  του σχεδίου δράσης με τίτλο «Λειτουργία – αξιοποίηση της σχολικής βιβλιοθήκης» που υλοποιείται το τρέχον σχολικό έτος στο Γυμνάσιο Σκουτάρεως από ομάδα εκπαιδευτικών, απευθύναμε  πρόσκληση στις κυρίες του Σκουτάρεως και των γύρω χωριών, προκειμένου  μέσα σε μια οικεία και ευχάριστη ατμόσφαιρα να γνωρίσουν τη βιβλιοθήκη μας, να δανειστούν βιβλία, να δρομολογήσουμε μελλοντικές δράσεις! Ευχαριστούμε ολόψυχα όλες τις κυρίες αλλά και τους μικρούς αναγνώστες που συνόδευσαν τις μανούλες τους για τη θετική τους ανταπόκριση και την παρουσία τους! Ευελπιστούμε να μετατραπεί η βιβλιοθήκη σε έναν πόλο έλξης για όλες και όλους και σε έναν χώρο όπου θα περνάμε όμορφα και εποικοδομητικά! Ανυπομονούμε για την επόμενη συνάντησή μας!

cJgkoROE > lqjTGp4v FsvG9uD3 lR_YM4aV 58szHfmT 8cSBD8ja AzBxVyZW F-GAxVZ8 yV3_Q-zB